7 sierpnia 2016

INTELIGENTNY BUDYNEK

Budynek który adaptuje się do CIebie? Taki właśnie powinien być Inteligentny DOM!

Stowrzymy Twój wymarzony dom, który w pełni będzie w stanie ułatwiać Ci codzienne życie.

Sterowanie oświetleniem

Zarządzaj w pełni swoim oświetleniem, albo pozwól aby dom automatycznie dopasował je do panującego natężenia oświetlenia w budynku.

Sterowanie roletami

Zarządzaj roletami lub pozwól aby dom automatycznie zarządzał roletami tak aby zapewnić CI komfort w domu

Ogrzewanie

Komfort w domu to podstawa, pozwól aby Twój dom doposował temperaturę dokładnie dla Ciebie, automatycznie dostosuje stopień wentylacji lub klimatyzacji tak, aby zapewnić Ci odpowiedni komfort.

System multiroom

Inteligentny dom łączy również wszystkie systemy AV wraz z systemem multiroom dla całego budynku.

Optymalizacja zurzycia energii

Twój dom sam wyłączy wszystkie urządzenia jak tylko wyjdziesz z domu, obniży temperaturę w budynku tak aby zoptymalizować zużycie energii, gdy Ty jesteś w pracy.

Sceny

Twórz własne scenariusze np. Gdy są Twoi znajomi u Ciebie, czy chcesz się zrelaksować, bądź oglądać TV, tym samym sprawiając, że Twój dom zaadaptuje się do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

Zabezpiecz swój dom gdy Cię w nim nie ma. W przypadku włamania zostaniesz powiadomiony. Sam również jest w stanie symulować Twoją obecność gdy Cię nie ma.

Podlewanie

Twój dom również zadba o odpowiednie nawodnienie Twojego trawnika.

Twój inteligentny dom

Codziennie czynności stają się znacznie prostsze!

Ile razy zdarzyło Ci się wyjść z domu i zostawić otwarte okno? Czy włączone żelazko? Nigdy więcej! W momencie wyjścia z domu, system alarmowy załączy się samoczynnie, zgasną wszystkie światła, a rolety się zamkną tak aby maksymalnie zabespieczyć Twój dom. Uaktywni się również funkcji symulacji obecności.Wracając do domu po ciężkim dniu wystarczy, że powiadomisz dom iż jesteś w drodze, a sam przygotuje Ci ciepłą kompiel, uruchomi i nagrzeje saunę.
Czujniki dymu, gazu oraz wycieku wody, zadbają o Twoje bezpieczeństwo.Dom również powiadomi Cię o powrocie domowników czy też o tym, że kurier przyniósł przesyłkę.