Panel dotykowy Gira G1

Strona Główna / Nowości w systemie KNX/ Panel dotykowy Gira G1

Kompaktowy, wydajny, do uniwersalnego stosowania – Gira G1

Jest to inteligentna centrala sterownicza do obsługi całej techniki wyposażenia budynku. Dzięki doskonałemu wyświetlaczowi Multitouch wszystkie funkcje można wygodnie obsługiwać jednym dotknięciem palca lub gestem. W połączeniu z bramką domofonową IP można stosować Gira G1 także jako unifon.
Można wykorzystać również jako centralę sterowniczą do systemu KNX. W instalacjach z Gira HomeServer można stosować Gira G1 jako Klient. Można go zainstalować jak normalny łącznik w jednej tylko puszce podtynkowej, nadaje się zarówno do modernizacji, rozbudowy, jak i do nowych obiektów.
Gira G1
Gira G1 jest dostępna w czerni lub bieli, dzięki czemu wizualnie wpasowuje się w różne aranżacje wnętrza. Dostępne są także wersje z różnym rodzajem zasilania: 230v, 24v oraz PoE (Power over Ethernet). Po podłączeniu tego urządzenia od Giry do internetu możemy zobaczyć pogodą na obecny dzień oraz na najbliższe dwa dni. Możemy także sami wybrać stacje pogodową czy też zablokować dostęp hasłem przed niepożądanym dostępem. Jest to zaawansowane urządzenie, które oferuje bardzo duży zakres możliwości.