Inteligentny budynek z DOORY

Inteligentny budynek z DOORY

Blumotix zaprojektował i wyprodukował nowy system dostępu, który umożliwia wejście turystą do zakwaterowania poprzez podanie poświadczeń otrzymywanych za pomocą wiadomości SMS.

Inteligentny budynek z DOORY

Doory jest inteligentną klawiaturą numeryczną, która otrzymuję kod dostępu z telefonu, żeby ułatwić odprawę bez konieczności pojawienia się w recepcji. Kod może zostać zaprogramowany używając dedykowanej aplikacji dostępnej na telefony (Android i IOS).  Kod dostępu może zostać zastąpiony, kiedykolwiek jest konieczne przywitanie nowego gościa.

Doory jest 12 klawiszowym szkłem dotykowym z podświetleniem aktywowanym dzięki zintegrowanemu czujnikowi zbliżeniowego. Pamięć może zawierać, aż do 100 danych , które pozwalają urządzeniom zlokalizowanym w znanych obszarach przechowywać kod do pojedynczego pomieszczenia.

Każdy kod ma 6 cyfr, dlatego inteligentny budynek z DOORY gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Klawiatura Doory jest dostępna w białym(W), czarnym(B) , w 503 horyzontalnym(O) i wertykalnym(V) formacie.

Inteligentny budynek z DOORY

Podstawowy zestaw dla instalacji pojedynczego zestawu zawierającego zasilanie, siłownik (Actuator), szklany przycisk i mini-serwer, aby zaoferować internetowe usługi programistyczne. Aplikacja KRIM, może zostać pobrana za darmo z iTunes i Google Play.

Podstawowy zestaw może zostać rozszerzony o konfiguracje MULTI-ROOM przez dodatnie innych inteligentnych klawiatur, aż do maksymalnie 4(1 + 3 opcjonalne). Poprzez zastępowanie siłownika z jednym lub większą liczbą urządzeń z większą liczbą kanałów, system może zostać rozszerzony o zabagnioną liczbą dostępów. Jako alternatywa, zestaw może zostać rozszerzony do kilku funkcji konfiguracji dedykowanej do pojedynczej jednostki mieszkalnej.

Inteligentny budynek z DOORY

 

W tej sytuacji, system może zostać skompletowany poprzez dodanie innych domotycznych funkcji takich jak kontrola temperatury i kontroli obciążenia. Wszystko kontrolowalne za pomocą telefonu. Podstawowy zestaw może zostać zamówiony z kodem BX-DOORY lub indywidualnymi komponentami.

 

Doory, to nowy dostęp do wszystkich rodzajów obiektów budynkowych w celu bezpiecznego i wygodnego zarządzania.