Przyciski szklane KRISTAL

Przyciski szklane KRISTAL Blumotix

Linia Kristal, Przyciski szklane Blumotix, oferują wszystkie zalety klawiatury pojemnościowej w zakresie bezpieczeństwa i trwałości. Brak zużycia mechanicznego, a użytkowanie jest poprawione dzięki świecącym i akustycznym sprzężeniom zwrotnym. Poprzez to jest możliwości zaprogramowania podświetlenia i brzęczyka na podstawie dowolnego zdarzenia zgłoszonego w magistrali. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zbliżeniowemu aktywowane jest klawiatura i podświetlenie naścienne, aby panel był lepiej widoczny w nocy. Kristall oferuje sterowanie dowolnym typem urządzenia, poprzez komendy: załącz/wyłącz, ściemnianie, sterowanie roletami czy też wykonywanie wcześniej zdefiniowanych scenariuszy. Dostępne są wersje w kolorze białym i czarnym. Wymiary 80x80mm lub 120x80mm

KRISTAL BX-Q07B-W

Przyciski szklane KRISTALUrządzenie charakteryzuje się dużym centralnym wyświetlaczem, na którym można wyświetlać temperaturę otoczenia, wilgotność względną i temperaturę zadaną. Urządzenie może podświetlić przyciski dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Okrągły obszar wykrywania uzyskuje się wokół wyświetlacza, na którym przesuwa się palec, aby zmienić nastawioną temperaturę. Każdej wariacji towarzyszy krótki dźwięk akustyczny, aby uzyskać informacje o wykonanej akcji. Wokół pokrętła znajdują się 4 przyciski do zmiany trybów pracy: włączanie / wyłączanie wentylacji ręcznej (klimakonwektor), tryb lato / zima, komfort / komfort wstępny oraz wybór trybu gotowości.

KRISTAL BX-Q02B-W

Przyciski szklane KRISTALPanel szklany oferuje wszystkie zalety bezpiecznej i trwałej klawiatury pojemnościowej, ponieważ nie ma żadnego mechanicznego zużycia. Łatwość i przyjemność z użytkowania jest lepsza dzięki wprowadzeniu świetlnego i akustycznego sprzężenia zwrotnego.

KRISTAL BX-R06WP

Przyciski szklane KRISTALSzklana klawiatura pojemnościowa z 6 klawiszami. Szklane klawiatury pojemnościowe z 4 i 6 kontrolkami umożliwiają wstawienie niestandardowej folii za szybą w celu dodania ikony wyjaśniającej rzeczywistą wykonaną funkcję. Dlatego są one przydatne w urządzeniach odbiorczych, ponieważ zapewniają zrozumiałe menu funkcji dostępnych w pomieszczeniu. Wyposażony w niebieską diodę LED i buzzer.