Dom studencki BaseCamp

Dom studencki Basecamp przy ulicy ul.Rajmunda Rembielińskiego 16/18 w Łodzi. Pierwszy znajduje się w centrum Łodzi tj. ul. Rewolucji 1905 roku 45, który nasza firma także współtworzyła. Drugi akademik znajduje się w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowego Sukcesja. W przeszłości mieściły się na tym terenie zakłady przemysłowe. Budynek został zaprojektowany aby optymalnie wykorzystać dostępny teren działki z uwzględnieniem uwarunkowań planistycznych i zabudowy sąsiedniej. Poza częścią wspólną jaką jest parter można wyróżnić dwie bryły:

  • A od strony zachodniej w zwartej, prostokątnej budowie
  • B od strony wschodniej kształtem przypominającą literę "L"

Budynek nie posiada kondygnacji podziemnej i nie jest podpiwniczony. Na parterze budynku zlokalizowane będę lokale usługowo-handlowe, planowana siłownia, garaż - 84 miejsca parkingowe w tym 4 dla osób niepełnosprawnych oraz pomieszczenia techniczne służące do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

BaseCamp będzie miał 631 mieszkań i liczył 7 kondygnacji. Powierzchnia całkowita obiektu to ok. 28 500 m2.

Budowa domu studenckiego BaseCamp rozpoczęła się w kwietniu 2019, a zakończenie prac planowane jest do końca września 2020 roku. Generalnym wykonawcą tej inwestyzji został Mostostal Warszawa SA.

Nasza firma zajmie się instalacjami elektroenergetycznymi nN i SN Być może w tym obiekcie zostanie zastosowane rozwiązanie do przesyłu energii nie stosowane w takim rodzaju budynków. Więcej informacji wkrótce

Wizualizacja poniżej

inteligentny dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *