PEAKnx ControlPro Panel

Ekspert w dziedzinie automatyki domowej wprowadza nowy panel dotykowy – PEAKnx ControlPro Panel

PEAKnx, producent automatyki domowej prezentuje najnowszą generację panelu dotykowego Controlpro. W porównaniu do swojego poprzednika, nowy Controlpro oferuje kilka ulepszeń: wymienna szklana pokrywa jest teraz jeszcze cieńsza, a specjalna powłoka optymalizuje dotyk. Z drugiej strony panel dotykowy zawiera najnowszą generację pamięci RAM i jeszcze mocniejszy procesor. Użytkownicy Smart Home korzystają również z wyświetlacza Full HD, zoptymalizowanej jakości głosu i wyższej rozdzielczości kamery. PEAKnx dostarcza nowego Controlpro z pakietem oprogramowania YOUVI.

PEAKnx ControlPro Panel

PEAKnx zmienił stylizację nowego Controlpro – w celu zmniejszenia jego wymiarów do minimum. Przednia szyba jest teraz cieńsza, a genialna koncepcja wentylacji sprawia, że ​​Controlpro jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Ta forma chłodzenia oznacza, że ​​cała aluminiowa rama z przodu panelu służy jako radiator. To wyjątkowy system chłodzenia, który łączy w sobie design i funkcjonalność. Technologia pozwoliła stworzyć wydajny panel dotykowy, który nie wymaga wentylatora. Nowy system chłodzenia zapewnia całkowicie cichą pracę.

PEAKnx ControlPro Panel

Nowy Controlpro jest dostępny w trzech różnych wariantach, które różnią się konfiguracją sprzętu, a tym samym wydajnością. Wszystkie procesory należą do obecnej generacji Intel Coffee Lake. Dwa warianty Quad Core są szczególnie odpowiednie do złożonych aplikacji multimedialnych. Wszystkie wersje są wyposażone w najnowszą generację pamięci głównej RAM. Ponadto następna generacja Controlpro ma dwa znormalizowane interfejsy KNX. Również wiele się zmieniło w zakresie jakości aparatu: podczas gdy poprzedni model ma aparat z dwoma megapikselami, nowy panel dotykowy ma aparat o rozdzielczości pięciu megapikseli. Ta poprawa jest szczególnie zauważalna w telefonii wideo, między innymi dlatego, że zoptymalizowano również jakość głosu. Jest to również poprawa komunikacji domofonowej. Oczywiście YOUVI jest również częścią Controlpro: Pakiet oprogramowania składa się z routera IP, monitora magistrali i podstawowego oprogramowania do wizualizacji. Właściciele Inteligentnych budynków mogą zatem mapować najczęstsze funkcje sterowania pokojami, takie jak sterowanie żaluzjami, roletami, oświetleniem, gniazdami i ogrzewaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *