Aktor grzewczy Eelectron

Aktor grzewczy Eelectron

Niedawno firma Eelectron ogłosiła sprzedaż swoich dwóch nowych aktorów grzewczych – cztero oraz ośmio kanałowych. Wejścia od 1 do 4 można skonfigurować jako wyjścia do aktywacji pojedyncze diody sygnalizacyjne lub mogą być skonfigurowane jako wejścia analogowe do podłączenia sond temperatury NTC, za pomocą których można przesyłać 4 pomiary temperatury do magistrali lub zarządzać 4 kompletnymi modułami termostatów. Każdy moduł termostatu zarządza 2 stopniami ze zintegrowanym sterownikiem PI do sterowania urządzeniami grzewczymi i chłodniczymi, zaworami, 2 i 4 rurowymi klimakonwektorami itp. Dodatkowe 4 moduły termostatów są dostępne w urządzeniu w sumie 8. Ponadto 8 bloków logicznych jest dostępne do implementacji prostych wyrażeń za pomocą operatora logicznego lub progowego lub wyrażeń złożonych za pomocą operatorów algebraicznych i warunkowych. Możliwe jest użycie predefiniowanych algorytmów jako proporcjonalnej kontroli temperatury i wilgotności lub obliczania punktu rosy.

HA04A01KNX

Urządzenie HA04A01KNX to aktor grzewczy przeznaczony do montażu na szynę DIN, do zaworów elektrotermicznych z 4 wyjściami triakowymi przy napięciu 24 lub 230 V AC. Urządzenie zawiera 4 wejścia dla styków suchych (bezpotencjałowych).

Aktor grzewczy Eelectron Wyjścia można skonfigurować jako:
  • 4 kanały do ​​sterowania zaworami w trybie ON / OFF lub PWM
  • 2 kanały do ​​3-punktowego sterowania zaworem

HA08A01KNX

Urządzenie HA08A01KNX to aktor grzewczy przeznaczony do montażu na szynę DIN, do zaworów elektrotermicznych z 8 wyjściami triakowymi przy napięciu 24 lub 230 V AC; urządzenia zawierają 4 wejścia dla styków suchych (bezpotencjałowych).

Aktor grzewczy Eelectron Wyjścia można skonfigurować jako:
  • 8 kanałów do sterowania zaworami w trybie ON / OFF lub PWM
  • 4 kanały do ​​3-punktowego sterowania zaworem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *