Fuzja Łódź

Fuzja jest inwestycją mieszkaniową o zapleczu handlowo-usługowym i biurowym położoną niedaleko centrum Łodzi na terenie dawnej fabryki Scheiblera. Inwestycję ulokowano pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową na pograniczu osiedli Górniak i Stary Widzew, w odległości blisko 2 kilometrów od centrum Łodzi. Okolica wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, zdrowotną, oświatową, sportową, rozrywkową i komunikacyjną, leży w pobliżu miejskich terenów zielonych.

Inwestycja składa się z mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 29 do 138 metrów kwadratowych. Wyposażono je w balkony, tarasy lub loggie oraz w system inteligentnego domu. Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogródki z tarasami. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

Inwestycja składa się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne. I etap Fuzji to dwa budynki mieszkalne z 274 mieszkaniami o metrażach od 29 mkw. do 111 mkw. Oddanie do użytku to koniec 2020 roku.

Deweloper to Echo Investment S.A.

Zdjęcia z dotychczasowej realizacji dostępne są na naszej stronie: Fuzja Łódź

Wizualizacja poniżej

inteligentny dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *