Theben iON KNX

Theben iON KNX

Czujniki dotykowe iON są dostępne w różnych wersjach: w wersji 1-krotnej (2 przyciski) lub 2-krotnej (4 przyciski) oraz jako regulator pokojowy z wyświetlaczem LC i interfejsem Bluetooth. W zależności od urządzenia jednym przyciskiem można sterować nawet 20 funkcjami. Wszystkie czujniki dotykowe są wyposażone w zintegrowane złącze magistralne i można je programować bez aplikacji ETS. Wersje LUXORliving są konfigurowane za pomocą bezpłatnego oprogramowania LUXORplug. Dzięki bezramkowej konstrukcji ID AID, iON wtapia się w popularne serie przełączników. Theben iON KNX Włączanie i ściemnianie oświetlenia, podnoszenie i opuszczanie rolet, sterowanie temperaturą w pomieszczeniu, zapisywanie i wywoływanie poszczególnych scen: dzięki czujnikom dotykowym i regulatorom pokojowym Theben iON szeroki zakres funkcji w każdym inteligentnym budynku opartym na systemie KNX oraz w inteligentnym domu LUXORliving system można obsługiwać po prostu naciskając przycisk.

Interakcja między czujnikiem temperatury zintegrowanym w iON 102 i iON 104 a odpowiednimi siłownikami ogrzewania umożliwia łatwą kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Kolorowe diody LED stanu wskazują aktualny stan czujnika dotykowego KNX. W ten sposób można na przykład wyświetlić stan oświetlenia zewnętrznego lub innego podłączonego obciążenia. W razie potrzeby jasność diod LED stanu można regulować w zależności od jasności otoczenia. Jeśli pomieszczenie robi się ciemniejsze, diody LED stanu automatycznie się ściemniają i zapobiegają niepożądanemu wpływowi światła w nocy. W ciągu dnia diody LED świecą jaśniej. Dzięki temu są dobrze widoczne w jasnym świetle otoczenia. iON 102 i 104 można oznaczyć zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Możesz wybierać między przejrzystymi opisami funkcji, takimi jak „światło włączone”, „scena TV” lub „rolety do góry” lub zaprojektować powierzchnię według własnego gustu, np. za pomocą rysunku lub logo.

Regulatory pokojowe iON 108 KNX wyposażone są w wysokiej jakości i niezwykle wytrzymały wyświetlacz LC. Możemy wybrać odpowiednią ikonę z obszernej biblioteki dla każdej z 10 lub 20 funkcji i przypisać odpowiednie nazwy funkcji, takie jak „oświetlenie sufitowe” lub „rolety do ogrodów zimowych”. Wyświetlany jest również aktualny stan (wł. / wył. , wartość ściemniania, pozycja). iON 108 KNX może być również łatwo sterowany przez Bluetooth za pomocą aplikacji. Działanie aplikacji jest również idealne dla sal konferencyjnych lub pokoi hotelowych. Pozwala gościom samodzielnie sterować funkcjami pokoju.

iON 102 KNX
Theben iON KNX
iON 104 KNX
Theben iON KNX
iON 108 KNX
Theben iON KNX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *