AVE Room Controller KNX

AVE Room Controller KNX

Łączy w jednym, dobrze zaprojektowanym rozwiązaniu zarówno dwustrefowy termostat z funkcją higrostatu, jak i funkcje sterujące, które są zwykle używane w pomieszczeniu: oświetlenie, automatyka rolet, scenariusze, nagłośnienie i alarmy technologiczne. AVE Room Controller KNX Wyposażony w 3,3-calowy wyświetlacz OLED, który zwraca stan wszystkich wyżej wymienionych funkcji poprzez konfigurowalny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami i opisami tekstowymi. To urządzenie umożliwia „ inteligentne przebudzenie ” wyświetlacza: to zapala się automatycznie, rozpoznając bliskość dłoni użytkownika. Posiada również dotykowe elementy sterujące , które zapewniają niezwykle nowoczesną, intuicyjną i praktyczną interakcję. Cztery wrażliwe na dotyk obszary na płycie czołowej pozwalają na łatwe poruszanie się po menu i kontrolować różne funkcje. Istnieją dwa tryby nawigacji : według funkcji, gdzie pojedyncze funkcje skonfigurowane w urządzeniu następują po sobie cyklicznie lub według poziomów , gdzie wszystkie funkcje są pogrupowane według typu. W specyficznym przypadku termoregulacji, trzymając palec na wyświetlaczu, można również uzyskać dostęp do zaawansowanego menu, które daje dostęp do dalszych ustawień nastawy i konfiguracji temperatury.

Room Controller KNX umożliwia całkowitą kontrolę strefy termicznej, w której jest umieszczony dzięki zintegrowanemu czujnikowi temperatury i wilgotności z możliwością ustawienia temperatury komfortowej. Za pomocą sondy zewnętrznej poprzez magistralę lub przewodową można nadzorować drugą strefę z termoregulacją. Może zarządzać systemami ogrzewania i chłodzenia, nawilżaczami i osuszaczami, a także kontrolować jakość powietrza za pomocą jednostek CMV. Pozwala na interakcję z takimi funkcjami jak regulacja głośności, wybór stacji radiowej czy ścieżki MP3. Posiada 3 konfigurowalne pomocnicze wejścia analogowe do podłączenia czujników obecności, dodatkowych sond temperatury, czujnika otwartego okna i statusu pomieszczenia poprzez kieszeń na identyfikator, aby zmaksymalizować oszczędność energii . Posiada również dwie konfigurowalne diody LED RGB, które umożliwiają sygnalizację alarmów technicznych lub innego wybranego stanu.

Dostępna zarówno z przednią płytą ze szczotkowanego aluminium (w kolorze naturalnym lub antracytowym), jak i szklaną (w kolorze białym lub absolutnej czerni). Nadaje się zarówno do prostokątnych puszek o włoskim standardzie, jak i do okrągłych puszek o międzynarodowym standardzie. Może być skoordynowany z serią akcesoriów do okablowania AVE i serią KNX, która może pochwalić się obecnością głównych modułów systemu, tradycyjnych, dotykowych i przełączalnych elementów sterujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *