Projekty współfinansowane ze środków UE

www.dreamsart.pl

Pon. - Pt. 08:00-17:00

Pomiary równomierności
i natężenia oświetlenia

Pomiary luminancji

Pomiary oświetlenia ogólnego
oraz na stanowiskach pracy

Pomiary oświetlenia
awaryjnego

Pomiary oświetlenia dróg

Analiza powstawania
i usuwanie zjawisk olśnienia

Pomiary oświetlenia

Oferujemy szeroki zakres usług pomiaru oświetlenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Pomiary wykonujemy w obiektach biurowych, mieszkalnych, przemysłowych, medycznych, na odcinkach dróg, pasów awaryjnych i wielu innych miejscach.

Korzystamy z nowoczesnych metod badawczych oraz zaawansowanego sprzętu pomiarowego. Pomiary są wykonywane przez doświadczonych ekspertów, zgodnie z obowiązującymi normami, gwarantując wysoką jakość usług.

Współpracujemy z Politechniką Łódzką przy badaniach luminancji na drogach i badaniach zanieczyszczenia światłem środowiska.

Pomiary oświetlenia

Określają ilość światła padającego na daną powierzchnię lub obszar. Służą do oceny poziomu oświetlenia w danym środowisku lub miejscu i pomagają zapewnić odpowiednie warunki oświetleniowe zgodne z określonymi standardami lub potrzebami użytkowników.

Pomiary oświetlenia obejmują różne aspekty, takie jak natężenie światła, rozkład światła, jasność, kontrast i inne parametry związane z oświetleniem.

Luminancja

Jest miarą jasności danego obszaru lub obiektu widzianego z określonego punktu obserwacyjnego. Jest to różnica między poziomem światła emitowanego lub odbijanego, a ciemnym tłem w danym obszarze.

Pomiary luminancji

Badają, jak człowiek odbiera to światło. Wykonuje się w celu określenia, czy oświetlenie jest równomierne i dostosowane do potrzeb danego obszaru, na przykład w biurach, magazynach lub drogach. Zbyt duży kontrast między jasnymi i ciemnymi obszarami, może prowadzić do trudności w widoczności. Dzięki pomiarom możemy to zoptymalizować dla komfortu i bezpieczeństwa odbiorców.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą.

Pon - Pt: 8:00 - 17:00